10 основних помилок в ремонті
Пережити ремонт з усіма наслідками, що випливають звідси обставинами хоча б раз в житті доводиться кожній людині. Хтось робить його самостійно, інші ж звертаються до послуг фахівців. Примітно, що труднощі при проведенні ремонтних робіт будуть виникати як в першому, так і в другому випадках. Хоча, безумовно, ремонт квартири власними силами завжди більш довгий і кропіткий процес.

Порушення послідовності робіт

Одна з найпоширеніших помилок. При недотриманні послідовності проведення робіт може виникнути необхідність переробки, а це клопітно і вельми недешево.

Єдино правильною послідовністю робіт є наступний їх порядок:
● складання докладного плану робіт;
● демонтаж стін і обладнання перегородок;
● проведення комунікацій - водопровід, електропроводка, вентиляція;
● оздоблення стін;
● влаштування підлоги;
● облаштування стелі.

Помилки при ремонті кухні

Ремонту кухні потрібно приділити особливу увагу, так як її територія - одне з найважливіших місць в квартирі. Отже, найпоширеніші помилки при облаштуванні кухні:

Установка непрактичної підлоги з дерев'яною поверхнею. Як правило, таке покриття складно очищається від забруднення.

Велике значення має розташування «робочого трикутника» - мийки, холодильника і плити. Вони повинні знаходиться в максимальній близькості один від одного.

Щоб уникнути проблем з витяжкою, потрібно планувати кухню виходячи з близькості плити до вентиляційної системи.

Навісні шафи необхідно розташовувати на рівні очей з урахуванням їх ваги.

Недолік світла і розеток.
Для зручності необхідно встановити додаткові світильники і розетки біля кожної робочої поверхні.
Фото 1. Кухонне приміщення
Помилки в ремонті ванної кімнати

Ванна кімната - це маленьке приміщення з підвищеною вологістю. Основна помилка, яку допускають великі сім'ї - поєднання ванної кімнати з туалетом.

Для зручності необхідно монтувати хороший яскраве світло біля дзеркала і над ванною.

Установка вологозахищених (з кришечкою) розеток у ванній кімнаті допоможе уникнути маси незручностей.

Вибираючи ванну, звертайте увагу на варіант з ухилом. Для того щоб в стиках не накопичувалася вода при її установці біля стіни слід використовувати бордюри.

Особливо пильну увагу приділяйте вибору якісної сантехніки і матеріалів для обробки.
Фото 2. Ванне приміщення
Установка водопроводу і каналізації

Використання дешевих труб призведе до швидкого виходу вашої ділянки водопроводу з ладу.

Необхідно дотримуватися перепадів по висоті для забезпечення проходження води по трубах, що позбавить від частих засмічень. Оптимальний нахил труби становить не менше 15 градусів.

Замуровувати труби ні в якому разі не рекомендується. До них повинен бути вільний доступ в разі аварії, заміни або ремонту.
Фото 3. Система водопроводу
Організація вентиляційної системи

Винятково важливим моментом при ремонті ванної та туалету є пристрій витяжки. Хороша вентиляція ванної кімнати захищає її від цвілі і грибку, в туалеті - забезпечує відсутність неприємних запахів.

Однією з помилок при ремонті є відсутність установки спеціального розподільного клапана для регулювання потоків повітря у вентиляційній системі. Клапан охороняє вихід запаху з санвузла в кухню або навпаки.

Помилки прихованої електропроводки


Починати капітальні ремонтні роботи необхідно з складання плану-схеми і оцінки проводки. Знання розташування електропроводів допоможе уникнути несподіваних сюрпризів, наприклад, контакту з проводом при забиванні цвяха в стіну.

Необхідно продумати і наявність розеток, плануючи розміщення меблів, щоб мати можливість підключити всі необхідні електроприлади в потрібному місці.

Помилки при облаштуванні підлог

Різний рівень підлог заважає вільному переміщенню і виглядає неестетично. Слід заздалегідь продумати цю тонкість.

Рівень стяжки підлог визначають залежно від виду підлогового покриття. Тому необхідно спочатку вибрати покриття, а потім робити стяжку і вирівнювання.

Не висохща стяжка підлоги може привести до деформації поверхні. Стяжка повністю висихає через дві-три тижні, після чого можна укладати ламінат, лінолеум або паркет.
Фото 5. Облаштування паркету
Помилки при монтажі вікон

Монтаж віконних склопакетів - архіважливий етап капітального ремонту, тому краще всього довірити його виконання професіоналам. Самостійно добитися філігранної точності при вимірі віконних прорізів, правильної установка ПВХ вікна для належного дотримання термоізоляції стін надзвичайно складно.

Помилки в обробці стін і наклеювання шпалер

Типовою помилкою при обробці стін є вибір оздоблювального матеріалу при відсутності плану розподілу навантаження на стіну і розстановки меблів.

Підготовка (вирівнювання, штукатурка, шпаклівка) стін під поклейку шпалер допоможе позбавити від подальшого їх переклеювання.

При наклеюванні шпалер необхідно вибрати клей по типу шпалер і строго дотримуватися температурного режиму в приміщенні при проведенні робіт. В іншому випадку їх відклеювання уникнути не вдасться. Оптимальна температура при наклеюванні шпалер - від 18 ° С до 23 ° С. Для того, щоб стики шпалер зробити менш помітними, їх клеять в напрямку від вікон углиб кімнати.

Основні помилки в ремонті дитячої кімнати

З метою безпеки не можна використовувати в дитячій їдкі синтетичні суміші з яскраво вираженим штучним запахом. Розетки і проводи повинні бути недосяжні для дитини.

Підбір кольорової палітри - важливе завдання при ремонті та облаштуванні дитячої. Некоректно підібрана колірна гамма може впливати на настрій і навіть психіку дитини.

Безпечні і практичні світильники для гарного освітлення допоможуть в заняттях школяра або творчого малюка.

Ідейний автор: Михайло Макаренко
(050)304-97-64
(067)446-74-00
atlant.sgroup@gmail.com
ЖК Софія, ул. Боголюбова 16, офіс 3
08131, Софієвська-Борщагівка

Made on
Tilda