Атлант Строй Груп

Ремонтно-будівельна компанія
Площа - 80 м2
Площа - 500 м2
Площа - 460 м2
Будівельна організація ТОВ «Атлант Строй Груп» працює з 2005 року на ринку України. Компанія надає повний спектр будівельних послуг: будівництво та оздоблення приватних будинків і котеджів, ремонт квартир і офісів, продаж та нанесення декоративних фарб і штукатурок, машинна штукатурка, всі види допоміжних будівельних робіт.

Наше портфоліо - це кілька десятків реалізованих проектів по Києву і області, від ремонту офісу в 50 м² до будівництва будинків від 400 м². За період існування ми зарекомендували себе як досвідчена компанія, що відрізняється професіоналізмом і високою якістю виконуваних робіт, про що свідчать співпраця з великими компаніями.

Сьогодні «Атлант Строй Груп» - постійно розвивається. Ми стежимо за останніми трендами в будівельній галузі і завжди використовуємо інноваційні технології, що істотно скорочує час виконання завдання, а також збільшує підсумкову якість. Наш колектив - кваліфіковані фахівці зі стажем, готові взятися за завдання будь-якої складності, керуючи проектом на всіх його стадіях. Ми гарантуємо Вам відмінний результат.
(050)304-97-64
(067)446-74-00
atlant.sgroup@gmail.com
вулиця Теремківська, 3а, Київ
03188, Теремки
Made on
Tilda