Будівництво
Компанія ТОВ «Атлант Строй Груп» ось вже більше 10 років надає послуги з будівництва будинків і котеджів в Києві. Однак, ми готові побудувати для вас не тільки розкішний заміський будинок, ми легко можемо вибудувати баню, гараж, альтанку, паркан, а може вам потрібно побудувати магазин або ресторан? ТОВ «Атлант Строй Груп» будує практично будь-які будівлі та споруди в Києві і області. Наше підприємство виконує обробку всіх вище перерахованих будівель з розведенням інженерних комунікацій (опалення, електропостачання, каналізація та водопостачання), проводить повний комплекс ландшафтних робіт.
Також, ми є не тільки будівельною компанією, а й торговою. Маючи два будівельних магазини, які займаються роздрібною та дрібнооптовою торгівлею, ми маємо можливість в отриманні додаткових умов і знижок у виробників будматеріалів, що дозволяє нам тримати конкурентні низькі ціни для наших клієнтів.
Наша компанія має власну матеріально-технічну базу, постійних постачальників, будівельну техніку, малу механізацію та інвентар, що дозволяє нам скоротити витрати при будівництві, вибирати гнучку цінову політику при формуванні вартості будівництва, а також, що не менш важливо скорочувати терміни будівництва і введення об'єкта в експлуатацію.
(050)304-97-64
(067)446-74-00
atlant.sgroup@gmail.com
ЖК Софія, ул. Боголюбова 16, офіс 3
08131, Софієвська-Борщагівка
Made on
Tilda